Matrace

Matrace sú navrhnuté z najrozličnejších certifikovaných a zdravotne nezávadných materiálov. S dlhodobo testované a zodpovedajú najprísnejším požiadavkám na kvalitu, komfort a funkčnosť. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete ten správny matrac každý. Naše matrace Vám pomôžu dostať sa na správnu cestu k lepšiemu spánku a k načerpaniu potrebnej energie.

O matracoch a ich správnom výbere:
Ak sa túžite zobudiť ráno svieži, plní 
fyzickej a duševnej energie, potrebujete okrem iného aj dobrý matrac, preto vám ponúkame zopár stručných rád ako si z našej ponuky vybrať ten najvhodnejší.

Tvrdosť matraca
Pokojný spánok zaručí ideálna tvrdosť matraca, nedajte sa ovplyvniť starým matracom, na ktorý ste boli zvyknutí. 
Po ako tvrdom matraci treba siahnuť, napovie telesná hmotnosť, ľudia s vyššou hmotnosťou majú voliť tvrdšie matrace, pre nižšie hmotnostné kategórie sú určené mäkšie matrace. Nosnosť matraca je priamo úmerná výške jadra, lebo spravidla platí, čím je vyššie jadro, tým je vyššia i nosnosť matraca. Vplyv na tvrdosť matraca má aj spôsob spania, ak väčšinu noci prespíte na chrbte alebo bruchu, preferujte tvrdší matrac a naopak na spánok na boku je vhodnejší mäkší matrac. Deti potrebujú na zdravý rast pevnejší matrac so strednou tvrdosťou a pre staršie ročníky sú vhodnejšie mäkšie a elastickejšie matrace. Naše matrace sú rozdelené do piatich stupňov tuhostí 1 je najmäkšia a 5 je najtvrdšia.

Výber matraca
Častejšie sa odporúča výber dvoch samostatných matracov ako jedného velkého, z dôvodu váhového rozdielu a z dôvodu nekomfortu druhého ak jeden partner ma nepokojný spánok. Veľký a kvalitný matrac je aj pomerne tažký, takže pri jeho otáčaní sa poriadne narobíte a to sa otáčať matrac odporúča raz za mesiac. Proti výberu dvoch matracov je medzera medzi nimi, ale správny rozmer matracov a spoločná plachta tento hendikep eliminujú na minimum.

Výber roštu
S penovými matracmi si rozumejú rošty z pružných lamiel a k pružinovým matracom patria pevné latové rošty.

Ceny matracov
Ceny matracov rastú priamo úmerne so širokou škálou používaných materiálov, ktoré menia ortopedické vlastnosti matracov spolu s ich celkovou konštrukciou.

Dodanie
Dodanie matracov máme expresne rýchle a všetky matrace aj atypické.

Barcelona Paplón a vankúš
ZADARMOZADARMO
€50

Paplón a vankúš vyrobený z umelého polyesterového vlákna. Vyznačujú sa svojou ľahkosťou, dobrou hrejivosťou a sú antialergické.

Kód: 418
Stop & Clean chránič matraca
ZADARMOZADARMO
od €41

Chránic matraca chráni váš matrac pred znecistením a poškodením a tým predlžuje jeho životnosť. Nepriepustný a priedušný materiál s elastickými popruhmi v rohoch prispieva k...

Kód: 415/80X
Vankúš Ergo Visco
ZADARMOZADARMO
€42

Špeciálne tvarovaný anatomický vankúš je vyrobený z kvalitnej VISCO elastickej pamäťovej peny.

Kód: 412
Vankúš Anatomic Natur Visco
ZADARMOZADARMO
€51

Komfortný anatomický vankúš je vyrobený z kvalitnej NATUR VISCO elastickej pamäťovej peny.

Kód: 409
Matrac Bambino Latex
ZADARMOZADARMO
€92

Vysoko kvalitný nelepený matrac 8 cm vysoký je vyrobený z pružnej HR peny a vrstvy perforovaného LATEXU. Matrac sa vyznačuje výbornou pružnosťou, tvarovou stálosťou a je tou...

Kód: 406
Matrac Bambino Eco
ZADARMOZADARMO
€65

Pohodlný nelepený matrac 7 cm vysoký je vyrobený z vysoko elastickej HR peny a prírodnej kokosovej vložky. Použitý materiál sa vyznačuje výbornou pružnosťou a tvarovou stálosťou.

Kód: 403
Matrac Bambino Classic
ZADARMOZADARMO
€42

Pohodlný matrac 6 cm vysoký, je vyrobený z jedného kusu PUR peny. Určený na základné a cenovo dostupné riešenie pri výbere matraca pre vaše dieťa.

Kód: 400
Topper Viscool & Horse
ZADARMOZADARMO
od €177

Vysoko komfortný topper na stvrdenie mäkkého matraca použitím kokosovej vrstvy a konských vlasov v kombinácii s VISCOOL®penou s chladivým efektom.

Kód: 397/80X
Topper Latex H5
ZADARMOZADARMO
od €129

Kvalitný nelepený 6 cm vysoký topper je vyrobený z monobloku LATEXOVEJ peny.

Kód: 394/80X
Topper Visco H5
ZADARMOZADARMO
od €138

Komfortný kvalitný nelepený 6 cm vysoký topper je vyrobený z monobloku VISCO elastickej pamäťovej peny.

Kód: 391/80X
Topper Soft
ZADARMOZADARMO
od €92

Kvalitný nelepený 5 cm vysoký topper je vyrobený z monobloku pružnej a perforovanej HR studenej peny.

Kód: 385/80X
Topper Medium
ZADARMOZADARMO
od €66

Kvalitný nelepený 7 cm vysoký topper je vyrobený z monobloku tvrdšej PUR peny.

Kód: 382/80X
Hore
Ďalšie produkty
49 položiek celkom
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
VÝROBA NA MIERU
VÝROBA NA MIERU
ZÁRUKA KVALITY
ZÁRUKA KVALITY
Späť do obchodu